Szukana fraza:

Magazyn z płyt warstwowych

Firmie brakuje pola przetrzymywanie surowców

Magazyny bardzo często są potrzebne od razu. W firmie brakuje miejsca na przetrzymywanie materiałów i potrzeba zbudować magazyn. Gdyby zbudować magazyn tradycyjnymi metodami trwałoby to nawet kilka miesięcy. Płyty warstwowe pozwalają na postawienie magazynu zaledwie w kilka dni. Żadne inne metody nie pozwalają na tak szybkie wykonanie całej budowy.

Połączenia płyt pożyteczne jedynie

Płyty warstwowe są też tańsze od tradycyjnych materiałów budowlanych. Płyty nie wymagają zbyt wielu dodatkowych narzędzi, gdyż same posiadają odpowiednie zamki i śruby samowiercące. Do połączenia płyt potrzebne jest tylko odpowiednie spięcie płyt zamkami i złączenie ich pianką poliuretanową. Wszystko to sprawia, że zaoszczędzamy znaczną część pieniędzy na materiałach budowlanych.

Korzystanie osobistych robotników

W większych firmach, gdzie szef może skorzystać z pracy swoich pracowników, nie trzeba zamawiać ekipy budowlanej. Postawienie małego magazynu z płyt warstwowych jest dość proste, wystarczą tylko podstawowe informacje na temat tej technologii. Skorzystanie z własnych pracowników również powoduje oszczędności. Szczególnie, że nie trzeba przy budowie korzystać z ciężkiego sprzętu.

Stawia jedynie elementy

Płyty warstwowe są gotowymi prefabrykatami. Nie trzeba ich już w żaden sposób przekształcać. Stawia się jedynie gotowe elementy. Taki magazyn jest od razu dobrze zaizolowany. Wewnątrz płyt występuje bowiem izolacja. Takiego magazynu nie trzeba specjalnie ogrzewać a w miesiącach zimowych spokojnie mogą w nich pracować robotnicy. To również sprawia, że rachunki za energię są niewielkie.

Płyty obornickie różnolite

Wybudowanego magazyny nie trzeba ocieplać ani w żaden sposób wykańczać. Płyty warstwowe mają różne kształty, dzięki czemu bardzo ciekawie wyglądają. Mogą one także występować w różnej kolorystyce, przez co swobodnie można je dopasować do kolorytu pozostałej części firmy. Warto sprawdzić w katalogach firm dostępne kolory i kształty płyt.